Rewir III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim - Komenda Miejska Policji w Elblągu

Rewir III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim

Rewir III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim

KierownikA III Rewiru  Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim

 kierownik rewiru - asp. szt. Andrzej Pacanek 

 tel. 055 230 1048, tel komórkowy 601088772,

 

REJON nr 1

asp. szt. Marcin Pabich

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876084

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie1@ol.policja.gov.pl

Fiszewo, Gajewiec, Gronowo Elbląskie, Jesionno, Dworki, Karczowiska Górne, Mojkowo, Oleśno, Rozgart, Różany, Szopy

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 lipca 2019 do 31 grudnia 2019r. : W miejscowości Gronowo Elbląskie na terenie Placu zabaw i pod wiatą znajdującą się w sąsiedztwie osiedla oraz obiektu sportowego , w różnych porach dnia dochodzi do gromadzenia się osób spożywających alkohol, zaśmiecania miejsca ogólnodostępnego dla publiczności . Jest to umiejscowione  pośród zieleni, które sprzyja temu zjawisku.
Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 2

asp. szt. Krzysztof Fidor

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876089

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie2@ol.policja.gov.pl

Błotnica, Jegłownik, Kopanka I, Kopanka II, Nogat, Nowy Dwór Elbląski, Wikrowo, Wiktorowo,

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 lipca 2019 do 31 grudnia 2019r. : W miejscowości Jegłownik na terenie boiska „ORLIK” przy Szkole Podstawowej w godzinach popołudniowych gromadzi się młodzież, która za budynkiem szkoły przy boisku spożywa alkohol i będąc pod jego wpływem dokonuje dewastacji budynku szkolnego niszcząc elewację. Ponadto dokonują zaśmiecania terenu ogólnodostępnego należącego do szkoły.
Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności oraz zgłoszeń od dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego.

 

REJON nr 3

asp. Janusz Rama

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876212

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie3@ol.policja.gov.pl

Balewo, Jezioro, Jurandowo, Krzewsk, Markusy, Rachowo, Węgle-Zukowo, Wiśniewo, Żółwiniec, Żurawiec

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 lipca 2019 do 31 grudnia 2019r. : W miejscowości Jezioro gm. Markusy przy drodze powiatowej 1119N w obrębie mostu w godz. popołudniowych gromadzi się młodzież, która spożywa alkohol i korzysta z rzeki jako dzikiego kąpieliska.
Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 4

mł. asp. Mariusz Wojdag

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876192

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie4@ol.policja.gov.pl

Brudzędy, Dzierzgonka, Kępniewo, Nowe Dolno, Stalewo, Stankowo, Stare Dolno, Topolno Małe, Zwierzeńskie Pole, Zwierzno, Złotnica

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 lipca 2019 do 31 grudnia 2019r. : W miejscowości Zwierzno, gm. Markusy znajduje się Szkoła Podstawowa. Na jej terenie  zielonym w różnych porach dnia gromadzą się osoby spożywające alkohol dewastując mienie i zaśmiecając teren szkoły. 
Informacje na ten temat uzyskano od dyrekcji szkoły i lokalnej społeczności.

 

REJON nr 5

asp. szt. Rafał Gorczyński

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876142

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie5@ol.policja.gov.pl

Adamowo, Adamowo Osiedle, Batorowo, Bielnik I, Bielnik II, Cieplice, Helenowo, Jagodno, Janowo, Kazimierzowo, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Nowakowo, Nowe Batorowo, Nowotki, Raczki Elbląskie, Tropy, Władysławowo, ZR Batorowo

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 lipca 2019 do 31 grudnia 2019r. : Na terenie Wyspy Nowakowskiej w rejonie m. Nowakowo, Batorowo, Kępa Rybacka na terenie gm. Elbląg w pobliżu akwenów wodnych powstają dzikie wysypiska śmieci. W różnych porach dnia n/n osoby dokonują zaśmiecania poprzez wyrzucanie i pozostawiania odpadów typu: opony, gruz, plastikowe butelki oraz elementy tapicerek i nadwozia samochodowego co jest niezgodne z Ustawą o utrzymywaniu czystości i porządku na terenie Gminy Elbląg. Są to miejsca ogólnodostępne, oddalone od zabudowań mieszkalnych, które sprzyjają temu zjawisku.
Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.

 

REJON nr 6

mł. asp. Zbigniew Skonieczny

tel. 055 230 1048, tel komórkowy 887876232

e-mail: dzielnicowy.gronowoelblaskie6@ol.policja.gov.pl

Bogaczewo, Czechowo, Drużno, Dłużyna, Gronowo Górne, Janów, Karczowizna, Klepa, Komorowo Żuławskie, Krzyż, Lisów, Myślęcin, Nowa Pilona, Nowe Pole, Nowina, Nowy Dwór, Pasieki, Pilona, Przezmark, Przezmark Osiedle, Sierpin, Weklice, Węzina, ZR Janów, ZR Lisów, ZR Nowy Dwór

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 1 lipca 2019 do 31 grudnia 2019r. : Na obszarze miejscowości Gronowo Górne, Dłużyna i Węzina, gm. Elbląg na akwenach wodnych  j. Drużno, gdzie w różnych porach dnia dokonywane są nielegalne połowy ryb przy użyciu różnego rodzaju sprzętu rybackiego co jest niezgodne z ustawą o rybołówstwie śródlądowym. Jest to miejsce ogólnodostępne, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności.