Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrody dla laureatów konkursu „Bezpieczni w Ruchu Drogowym”. Ich prace ozdobią policyjny kalendarz

Data publikacji 17.06.2019

Dziś (17 czerwca) w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu wręczono nagrody 12 laureatom konkursu plastycznego dla dzieci - „Bezpieczni w Ruchu Drogowym”. Była to już 20 edycja tego konkursu. Nagrodzone prace trafią do kalendarza na 2020 rok.

Podczas spotkania dzieci otrzymały nagrody z rąk: mł. insp. Tomasza Piaskowskiego (I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu) oraz Izabeli Nowaczyk z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, plecaki z wyposażeniem szkolno-wakacyjnym.

 

Dodatkową nagrodą dla całej grupy zwycięzców będzie zamieszczenie 12 prac w kalendarzu na 2020 rok. Publikacja będzie wysyłana do różnych instytucji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a także do zagranicznych miast partnerskich.

 

Lista laureatów:

Nikola Głuszyk SP Rogajny

Martyna Tucka SP Godkowo

Julian Łasiński SP 1 Elbląg

Julia Ziółkowska SP 14 Elbląg

Wiktoria Kukulska SP 21 Elbląg

Hanna Szilling SP 9 Elbląg

Wiesiu Kalinowski SP 3 Pasłęk

Anna Pietrzyk SP 19 Elbląg

Jessica Zep SP 15 Elbląg

Jakub Witkowski SP Elbląg

Mia Piaskowska SP Żurawiec

Antonina Soszyńska SP Żurawiec

 

Wszystkim wyróżnionym dzieciom i ich opiekunom szkolnym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Kolejny konkurs odbędzie się wiosną 2020r. Sponsorem nagród była firma GE Power sp. z o.o. (General Electric).

 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg