Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Elbląg: Policja zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. „Mój pies i woda – bezpieczna przygoda”

Data publikacji 31.05.2019

Za chwilę rozpoczyna się sezon wakacyjny. Dla wielu z nas to czas odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków, jednak nie dla Policji. Mając na uwadze ogromną rolę profilaktycznej działalności Policji, mogącej przełożyć się na zmniejszenie liczby utonięć osób wypoczywających nad wodami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zorganizował konkurs fotograficzny pn. „Mój pies i woda – Bezpieczna przygoda”.

Przedsięwzięcie ma na celu przede wszystkim zwiększenie społecznej świadomości istnienia zagrożeń oraz niebezpieczeństw na wodzie i terenach przywodnych, a także propagowanie i rozwijanie postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych w trakcie wypoczynku i rekreacji nad wodą.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat mieszkających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Fotografie konkursowe wraz z podpisanym Oświadczeniem należy przesyłać na adres: profilaktyka@ol.policja.gov.pl w terminie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.

Poniżej znajduje się do pobrania regulamin konkursu oraz oświadczenie uczestnika konkursu.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu