Elbląg: Zagrali o Puchar Komendanta - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Elblągu

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Elbląg: Zagrali o Puchar Komendanta

Data publikacji 26.11.2018

W miniony piątek (23 listopada) w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Do walki o zwycięstwo stanęło 9 drużyn, wśród nich policjanci z Elbląga, Olsztyna, Kętrzyna, Braniewa oraz strażacy z Olsztyna i Elbląga, a także elbląscy żandarmi i ratownicy medyczni.

W miniony piątek (23 listopada) w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu, zaciętą rywalizację w Halowym Turnieju Piłki Nożnej stoczyły drużyny służb mundurowych. Nagrodą był Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. I miejsce w turnieju zdobyła reprezentacja policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. II miejsce wywalczyli policjanci z Braniewa, zaś na trzecim miejscu uplasowali się strażacy z komendy wojewódzkiej w Olsztynie.  Najlepszym gratulował mł. insp. Tomasz Piaskowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu oraz Zbigniew Przyborowski – przedstawiciel Związku NSZZ Policjantów.

Rozdano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Arkadiusz Konicz ze straży pożarnej w Iławie. Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Stodulski z KPP Braniewo. Policjanci z Elbląga zajęli VII miejsce.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu